Porównanie urządzeń Deeper

Echosondy Deeper to bezprzewodowe, zarzucane echosondy wędkarskie, które można połączyć ze smartfonem w celu wyświetlenia odczytów echosondy na ekranie smartfona. Do wyboru dostępne są cztery różne modele echosond, z których każdy oferuje inne funkcje, opcje sprzętowe i wyświetlania o unikatowych zaletach dla wędkarzy. Zapraszamy do zapoznania się z tabelą porównania produktów i wyboru najbardziej odpowiadającego urządzenia.

 
Deeper Smart Sonar CHIRP+

Deeper Smart Sonar PRO+

Deeper Smart Sonar PRO

Deeper Fishfinder START
Techniki wędkarskieZ brzegu, łodzi, nocą i na lodzieZ brzegu, łodzi, nocą i na lodzieZ brzegu, łodzi, nocą i na lodzieZ brzegu i nocą
Zasięg zarzucaniu100m100m100m50m
Min. – maks. głębokość skanowania15cm - 100m50cm - 80m50cm - 80m50cm - 50m
CENA:1399 zł
999 zł
819 zł
439 zł
Podpowiedź Deepersonar.pl w wyborze odpowiedniego urządzenia:Deeper CHIRP+ to najnowsze i najbardziej zaawansowane urządzenie ze wszystkich. Posiada wszystkie funkcjonalności jak swoi poprzednicy lecz dodano tutaj nowy rodzaj przetwornika o 3 wiązkach (Compressed High-Intensity Radiated Pulse)stosowana wcześniej tylko w zaawansowanych dedykowanych sondach stacjonarnych. Dodatkowym plusem jest moduł szybkiego ładowania, który znacznie przyspiesza szybkie podładowywanie echosondy podczas zasiadki za pomocą powerbank'u. Jeśli potrzebujesz urządzenia uniwersalnego, które sprawdzi się we wszystkich stylach łowienia za sprawą największej dokładności odczytów to Deeper CHIRP+ to coś dla Ciebie!Deeper PRO+ to dalej jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń tego typu na światowym rynku. Różnicą w porównaniu do najnowszego Deepera jest tylko to, że znacznie gorzej poradzi sobie na płytkiej wodzie oraz przy ultra szczegółowym skanowaniu np. przy szukaniu ryb jednego wybranego gatunku, co nie oznacza, że w dalszym ciągu można liczyć na jego świetne odczyty. Możemy używać go do łowienia z zarzucając z brzegu, montując go do pontonu, łodzi lub kajaka a także świetnie sprawdzi się przy łowieniu z pod lodu. Jeśli chcesz mieć do czynienia w pełni profesjonalną echosondą ale nie potrzebujesz najdokładniejszego skanowania bo lokalizowanie najmniejszych elementów nie jest ci potrzebne wybierz Deeper PRO+ !Deeper PRO to złoty środek między wszystkimi urządzeniami Deeper cena jest bardzo przystępna i posiada dużą część głównych funkcjonalności jakie zostały zastosowane u jego młodszych braci.
Dla niezdecydowanych, którzy nie wiedzą jeszcze do czego będą mogli finalnie używać tej echosondy to chyba najlepsze rozwiązanie na początek. W każdym razie na rynku wtórnym echosondy długo trzymają swoją cenę dlatego w każdym momencie można wystawić ją na OLX i dołożyć do Deepera CHIRP+ lub PRO+. Pomijając fakt, że powyższe urządzenia mają większe funkcjonalności, Deeper PRO może dalej być świetnym narzędziem wspomagającym nas w niekończących się rozgrywkach z rybami.
Deeper START to najbardziej podstawowa echosonda ze stajni Deeper lecz w przypadku amatorskiego połowu ryb, podstawowe informacje oraz zasięg 50m jest jak najbardziej wystarczający.
W tym wypadku wybierz ten rodzaj urządzenia. Każdy z nas łowi na swój sposób i nie każdy musi być zawodowcem lub po prostu chcesz na początku zaoszczędzić na nowe wymarzone sygnalizatory brań lub inną część ekwipunku wędkarskiego, co także jest całkowicie. zrozumiałe. W produktach Deeper mamy do wyboru 4 opcje urządzeń i w zależności od potrzeb wybierz właśnie ten, który spełni w tym momencie twoje oczekiwania.
CHIRP+PRO+PROSTART
Separacja obiektów1cm2.5cm2.5cm5cm
Masa90g100g100g65g
Wiązki echosondyTrzy kąty wiązki (47°, 16°, 7°)Dwa kąty wiązki (55°, 15°)Dwa kąty wiązki (55°, 15°)Jeden kąt wiązki (40°)
Temperatura wody
Woda słona lub słodkawoda słodka
Tworzenie map batymetrycznych
Tworzenie map batymetrycznych z brzegu
Wbudowany moduł GPS
Szybkie ładowanie

DEEPER – MAŁA… WIELKA RZECZ!

Każde z urządzeń Deeper dostępnych na rynku możemy bez najmniejszych skrupułów polecić do użytkowania.
W zależności od potrzeb wędkarza poszczególne modele zapewniają dodatkowe funkcjonalności, które możemy wykorzystać przy wędkowaniu amatorskim oraz w pełni profesjonalnym. Unikalne technologie użyte w urządzeniach Deeper sprawiają, że można je porównywać z pełni funkcjonalnymi echosondami stacjonarnymi używanymi w wędkarstwie. Niewielkie rozmiary urządzeń Deeper pozwalają na wiele swobody i komfortu w ich użytkowaniu. W powyższym porównaniu echosond Deeper możecie dopasować jedno z nich idealnie do swoich potrzeb. W przypadku wątpliwości zapraszamy na nasze forum dyskusyjne lub po prostu do kontaktu a my z chęcią pomożemy w doborze.

Deeper najpopularniejsza echosonda na Świecie!

W gronie karpiarzy, feederowców, spinningistów, spławikowców… echosonda Deeper a w szczególności nowy Deeper CHIRP+ jest na tyle popularny, że chyba nie ma osoby która nie miała z nim styczności. Nie wiesz czy Deeper spełni twoje oczekiwania? My jesteśmy pewni. Tak. Jeśli w dalszym ciągu masz wątpliwości zajrzyj na nasze forum dyskusyjne tam nasi zaangażowani użytkownicy poruszają wiele ciekawych tematów związanych z urządzeniami Deeper, ich funkcjonalnościami oraz praktycznym zastosowaniem przy łowieniu ryb wszelkiego rodzaju.

Obsługa techniczna na najwyższym poziomie! Baza wiedzy, forum dyskusyjne oraz pomoc specjalistów Deeper.

Powyższe porównanie echosond Deeper jest najlepszym sposobem by dopasować urządzenie do swoich indywidualnych potrzeb wędkarskich.
W tym zestawieniu porównujemy z największą dokładnością ich funkcjonalności technologiczne jak głębokość skanowania, zasięg odbioru, dokładność skanów na płytkiej wodzie, ilość oraz kąt wiązek echosondy oraz zastosowania użytkowe na przykładach wziętych prosto z naszych wędkarskich wypraw i doświadczenia w ich użytkowaniu. Dodatkowo możecie Państwo liczyć na naszą subiektywną opinię jako portalu Deepersonar.pl, która opisana jest w punkcie „Podpowiedź Deepersonar.pl w wyborze odpowiedniego urządzenia”.

Oczywiście to nie wszystko! Specjalnie dla Was podstało pierwsze dedykowane forum dyskusyjne poruszające tematykę urządzeń Deeper w Polsce gdzie każdy użytkownik może porozmawiać na wszystkie tematy związane z Deeper. Na forum znajdziecie także tematy dotyczące porównania urządzeń Deeper czyli najlepszych echosond zarzucanych na świecie. Jeśli dalej macie wątpliwości w wyborze zachęcamy do kontaktu z nami drogą mailową lub telefoniczną by w jak najlepszy sposób rozwiać wszelkie niepewności.

Jeśli masz pomysł w jaki sposób jeszcze lepiej możemy poprawić świadomość użytkowników urządzeń Deeper.
Śmiało napisz do nas na office@deepersonar.pl przeanalizujemy wszystkie pomysły. Dziękujemy!

Zobacz materiały wideo o wszystkich urządzeniach oraz akcesoriach !