Poradnik użytkowania Deeper

O podstawowym użytkowaniu oraz funkcjach Deepera CHIRP+ opowie Daniel Kurzyński z InfinityCarp.pl
W tym materiale wideo przedstawia kompletny przegląd najważniejszych informacji o echosondach Deeper. Poruszony został też temat aplikacji Fish Deeper czyli jak na prawdę można z niej korzystać i rozpocząć swoją przygodę z profesjonalnym karpiowaniem za pomocą urządzeń Deeper.

Deeper Lakebook czyli specjalny portal do administracji zarejestrowanymi wcześniej przez was odczytami echosondy oraz gotowymi mapami batymetrycznymi odwiedzanych przez was łowisk. Warto tutaj wracać by analizować swoje łowisko i za każdym razem wyjeżdżać nad wodę jeszcze lepiej przygotowanym.

Poniżej znajdziecie ciekawe dedykowane materiały szkoleniowe Deeper dzięki, którym na pewno będziecie w stanie rozpocząć samodzielne użytkowanie urządzeń Deeper i śmiało ruszyć na zasiadki w poszukiwaniu swoich upragnionych zdobyczy.

Podstawowe materiały szkoleniowe Deeper

Pierwszym krokiem w korzystaniu z echosondy Deeper jest upewnienie się, że jest prawidłowo naładowany. Dowiedz się, jak prawidłowo go ładować, co wskazują różne kolorowe lampki sygnalizujące kiedy będziesz gotowy do użycia.

Drugim krokiem w korzystaniu z echosondy Deeper Sonar jest zrozumienie, jak połączyć ją ze swoim smartfonem czy tabletem i jakiego punktu mocowania użyć. Obejrzyj ten film, aby upewnić się, że możesz to zrobić poprawnie.

Trzecim etapem wygodniejszego korzystania z Deepera jest zrozumienie wyświetlacza sonaru. wiemy, że może to wyglądać dość skomplikowanie, dlatego zrobiliśmy go tak prosto, jak to tylko możliwe.

Czwarty etap podróży Deeper to zrozumienie działania wszelkich ustawień, które możesz wykorzystać, aby znacznie ułatwić czy nawet poprawić swoje łowienie. Na przykład wiązki częstotliwości, po tym filmie lepiej zrozumiesz jak działa Deeper.

Piąty etap podróży Deeper to górne menu. Wyjaśniamy to, co jest zawarte w menu, jak działa i za co odpowiada. Pomoże Ci to w udanych wyprawach wędkarskich ze swoją echosondą Deeper.

Trochę porad praktycznych od specjalistów Deeper

Profesjonalny wędkarz Russ Guise wyjaśniający działanie inteligentnego echosondy Deeper i oferujący ciekawe porady dotyczące najlepszych praktyk, odczytów i funkcji.

Profesjonalny wędkarz John Mcallister, który stanowczo wybiera echosondę Deeper zamiast markera, analizuje całą trasę by upewnić się dokładnie co jest pod nim zanim postawi swoje zestawy.

Znalezienie dobrego miejsca w zarośniętym łowisku może być wyzwaniem dla najlepszych. Profesjonalny wędkarz Dave Levy używa Deeper Pro+, aby znaleźć czyste i idealnie dobrane miejsce, które zaowocuje wielkimi karpiami.

Testowanie Deeper Pro+ po raz pierwszy, aby zacząć otrzymywać informacje o głębokości i strukturze dna w Linch Hill Willow Lake oraz wyjaśnienie funkcji aplikacji Deeper.

Profesjonalny wędkarz John Flewin dzieli się swoimi sukcesami podczas zimowego sezonu karpiowego z pomocą swojego Deeper Pro+ a także wyjaśnia jego cechy i zalety.

Jak używać Flexible Arm 2.0 czyli ruchomego ramienia / uchwytu do urządzeń Deeper?

flexible arm ramie montażowe deeper

Wykorzystanie samopoziomującej się głowicy Deeper Flexible Arm 2.0 na ruchomym ramieniu, które mocujemy do naszego środka pływającego w 100% zapobiega niepożądanym zakłóceniom odczytów echosondy. Bujanie się środka pływającego czy nawet duża fala nie sprawiają już nam najmniejszych problemów. A gdy chcemy po prostu odłączyć naszego Deepera odginamy elastyczne ramię w górę. Prosta sprawa!

deeper ponton flexible arm montowanie łodka

Bardzo dobrej jakości mocny uchwyt montażowy z dokręcaną śrubą w sposób łatwy i bezpieczny pozwoli nam na zamocowanie Deepera do swojego pontonu, łódki, kajaka, modelu pływającego czy czegokolwiek innego. W każdej chwili można też go zdemontować.

Nawet przy sporej fali czy też uciągu przy używaniu silników FLEX ARM jest w stanie idealnie dociskać urządzenie Deeper by odczyty pokazywane w twoim smartfonie były zawsze idealne!

flexible arm deeper rozmiary transportowe

Niewielkie wymiary transportowe urządzenia Flexible Arm to kolejna z jego zalet. Po rozłożeniu zmieści się bez najmniejszych problemów w małej kieszeni plecaka! Warto zaopatrzyć się w Flexible Arm to na prawdę ułatwia korzystanie z Deeperów!

Czy na prawdę mogę mocować mój telefon lub tablet do wędki?

Uchwyt do smartfona Deeper to trwałe rozwiązanie montażowe zaprojektowane specjalnie do zamocowania smartfona na uchwycie blanku. Umożliwia to analizowanie danych sonaru, trzymając wędkę w jednej ręce i nawijając urządzenie Deeper drugą ręką. Zaprojektowana z myślą o maksymalnej sile trzymania, mocowanie nie ukrywa ekranu telefonu komórkowego za silikonowymi uchwytami więc od razu możesz rozpocząć przeczesywanie swojego terytorium wędkarskiego.

1. Dodaj Phone Holder do uchwytu wędki z logo Deeper pokazanym z przodu.

2. Użyj oringów, aby przymocować uchwyt smartfona do uchwytu na blanku. Złap pomarańczowy plastikowy haczyk za pomocą o-ringu, przeciągnij go nad blankiem i dokręć do drugiego pomarańczowego plastikowego haczyka. Użyj jednego lub więcej o-ringów, aby przymocować uchwyt smartfona do swojego blanku. Upewnij się, że jest mocno zamocowany i stabilny.

3. Gdy uchwyt smartfona będzie gotowy, możesz zamontować na nim swój telefon. Delikatnie nałóż wszystkie cztery silikonowe elementy ustalające, po jednym na każdy narożnik telefonu. Upewnij się, że urządzenie jest dobrze zabezpieczone.

4. Przed rzuceniem wędki potrząśnij nią kilka razy, aby upewnić się, że mocowanie smartfona jest przebiegło prawidłowo.