Deeper PRO+ oraz Deeper CHIRP+ / wymiana doświadczeń o urządzeniach.

Strona główna Forum Echosondy Deeper Tematy ogólne Deeper PRO+ oraz Deeper CHIRP+ / wymiana doświadczeń o urządzeniach.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #9012
  mariokowalczyk
  Participant

  Gdy pierwszy raz spotkałem się z marką Deeper i jej urządzeniami było to lata temu gdy uczestniczyłem w targach wędkarskich, wówczas odebrałem go jako kolejną zabawkę, która nie sprawdzi się przy profesjonalnym wędkowaniu i najpewniej tak szybko jak się pojawiła, tak prędko zniknie z rynku bo w jaki sposób urządzenie o rozmiarach jabłka może być zaawansowanym i bezawaryjnym przetwornikiem echosondy o tak licznych funkcjach. Nigdy wcześniej tak się nie pomyliłem. Po tym jak coraz większa rzesza wędkarzy zaczęło używać Deeperów, zdecydowałem się na zakup używanego Deeper PRO+, by sprawdzić niestworzone opowieści karpiowych bajkopisarzy. Ku mojemu zdumieniu, przez ten czas w którym ciągle uważałem Deepery jako zabawki na prawdę wiele się zmieniło. I po jednej zasiadce mając do dyspozycji PRO plusa wiedziałem już, że nic innego nie jest mi potrzebne do konkretnego zbadania wody i wytypowania miejscówek..

  Moim zdaniem jakość i szczegółowość zapisów wyświetlana na ekranie mojego Iphona 8 jest conajmniej porównywalna jak nie lepsza niż w przypadku większości stacjonarnych echosond dostępnych na rynku oczywiście nie mówimy tu o urządzeniach za 5000zł. Pełna mobilność i to, że osprzęt urządzenia mieści się w kieszeni a nie jak w przypadku stacjonarek trzeba targać kupę wielkich taborów.

  Kolejną rzeczą która mnie urzekła to możliwość tworzenia map batymetrycznych za pomocą GPS ! Nie ma nic lepszego niż studiowanie ukształtowania podwodnego terenu i zapisów w domu. Gdzie siedzimy pilnie nad taktyką przed każdą zasiadką karpiową! Oglądanie tego wszystkiego na ekranie laptopa to coś fenomenalnego.

  Ogólnie rzecz biorąc z pomocą Deepera w kilka minut i jednym wypłynięciu z gotowym zestawem jestem w stanie perfekcyjnie go umiejscowić co w tym roku dało mi multum pięknych karpi i amurów.

  Ograniczeniem Deepera jest jego zasięg do 100m ale odczuwamy tylko to przy zarzucaniu lub jeśli chcemy zamontować go do łódki zanętowej.
Ja używam go mocując do pontonu dlatego nie mam problemu z odczytami i zasięgiem.

  W dniu dzisiejszym jestem już posiadaczem Deeper CHIRP+ oraz Flexible Arma i uważam, że nie ma takiego wędkarza, któremu nie przyda się to urządzenie tym bardziej, że ceny są na prawdę dobre !
Używane Deeperki można już kupić na prawdę tanio.

  Jakie jest wasze zdanie co do echosond Deeper?

  #9155
  arturking
  Participant

  Ja uważam, że lepsze sondy takie od 2000zł dopiero mogą dać użytkownikowi więcej niż Deepery.
  Takie moje zdanie. Więc w tym przedziale cenowym jest to najtańsza profesjonalna echosonda.

  #9431
  pawelcinski
  Participant

  Dla mnie Deeper to wszystko czego mi potrzeba. Łowię karpiowo już kilkanaście lat teraz do wywózki i lokalizowania miejscówek używam tylko i wyłącznie Deepera i dokladnie wiem gdzie te zestawy mam postawić. Efekty mam sporę bo w tym roku na PZW już 4x karpie 20+ dorwałem oraz sporo mniejszych. Podoba mi się mozliwość przeglądania tych map w aplikacji.. mogę sobie przemyśleć taktyki będąc gdziekolwiek poza łowiskiem nawet w kolejce do lekarza.

  ZPozdro Pawel.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.