Deeper CHIRP+, PRO+, PRO. Jaki produkt będzie dla mnie najlepszy?Strona główna Forum Echosondy Deeper Tematy ogólne Deeper CHIRP+, PRO+, PRO. Jaki produkt będzie dla mnie najlepszy?Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • Author
  Posts
 • #8162
  Wacek91
  Participant

  Zamierzam używać go na zasiadkach karpiowych przeważnie będzie to by sprawdzić głębokość a co za tym idzie ciekawych miejscówek jak górki, dołki i blaty, strukturę dna bym mógł oszacować czy jest muliste, piaskowe czy kamieniste. Pokazywanie ryb przy karpiarstwie nie jest wydaje mi się tak istotne bo, że karpie stoją gdzieś to nie oznacza, że muszą tam żerować.

Będę instalował Deepera do mojego pontonu.

  Jakieś rady czy muszę inwestować w ten najlepszy? Na co zwrócić uwagę?.

  #8683
  kamilstosz
  Participant

  Jeśli nie chcesz przepłacać za nowego CHIRPA to wybierz Deeper PRO+ to praktycznie to samo i ma takie same funkcje. CHirpek jest trochę dokładniejszy bo są już 3 wiązki skanowania ale tak na prawdę na PRO plusie zrobisz bardzo podobne odczyty. Znajomi mają CHirpy ja zostaje jeszcze na pro plusie doputy cena nie spadnie trochę.

  Daje radę! i mi wystarcza w 100% do wszystkich rzeczy jakich mógłbym go potrzebować przy wędkarstwie karpiowym na moich zasiadkach.
  Szkoda przepłacać !

  #8932
  kamarapa
  Participant

  Jak dla mnie CHIRP wymiata dokladość jest dużo większa… Warto dołożyć.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
 • You must be logged in to reply to this topic.